1000₪ מתנה לפרסום העסק בגוגל

אנג'ל

אנג'ל

מומחה SEO, PPC, וכתיבת תוכן.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
חלק מבעלי העסקים הקטנים, שצפו ברווחיהם מתכווצים בעקבות מגפת הקורונה, קיבלו סיוע ממשלתי בצורת מענק חד פעמי, אך יש כאלה שלא. בעלי עסקים רבים מוצאים את עצמם בימים אלה מחפשים גוף אמין שייתן להם הלוואה עד לסיום מגפת הקורונה בתנאים טובים ובריבית נמוכה.

תוכן עניינים

פרסום העסק בגוגל - שאלות ותשובות

העסק שלכם עומד בקריטריונים?

עמותות, ארגונים והבנקים מוכנים לעזור לבעלי עסקים לקבל הלוואה בתנאים טובים אך בדרך כלל רק לבעלי עסקים שעומדים בקריטריונים.

ומה עם בעלי עסקים שלא עומדים בקריטריונים?
הממשלה צפויה להזרים כסף וביטחונות לתכנית הסיוע, אך בעלי עסקים רבים מספרים שהגישו בקשות אך קיבלו תשובה שלילית בגלל "סף כניסה" שקבעה הממשלה. בעלי עסקים קטנים רבים שואלים מה הם אמורים לעשות ואיך הם אמורים להמשיך להחזיק את העסק בתקופת המשבר.
על פי הבנקים בתקופה הקרובה גם עסקים קטנים יוכלו להגיש בקשה להלוואה לכל מטרה, ולקבל אישור מהיר. כמו כן, בבנקים ממליצים מאוד להימנע מהלוואות מגופים לא מוכרים בריבית גבוהה.

איך עסקים שורדים את תקופת הקורונה?

בקשות להלוואה ע"י בעלי עסקים קטנים מתקבלות בבנקים בקצב מסחרר. מאז תחילת מגפת הקורונה בנקים רבים קיבלו אלפי פניות.
עצמאיים רבים מרגישים מקופחים לעומת חברות גדולות, ועסקים גדולים המקבלים עזרה וסיוע בהיקף גדול. התחושות חזקות הרבה יותר במיוחד בזמן משבר מכיוון שזה הרגע שבעלי העסקים הקטנים צריכים שהמדינה תעזור להם לאחר שהם במשך שנים משלמים מיסים ולא מקבלים דבר.
בעלי עסקים רבים כמו בכל שנה המתינו לחג הפסח כי אז בדרך כלל קצב המכירות עולה משמעותית לעומת שאר השנה וכך גם הכנסות העסק.
עכשיו בעלי עסקים נלחמים לקבל הלוואה כדי שיוכלו לשלם את שכר הדירה. עסקים רבים שלא הצליחו לקבל הלוואה עלולים להכריז על פשיטת רגל ואף לסגור את העסק לצמיתות.
להישאר פתוחים בתקופה הזאת זה אתגר אמיתי אומרים בעלי העסקים.

ארגונים ועמותות משתדלים לסייע

ארגון OCD-7 תומך בעסקים קטנים מקומיים על ידי עזרה וסבסוד עלויות הפרסום והשיווק של העסק. פרסום העסק במיוחד בתקופת המשבר הוא חשוב מאוד. עלויות הפרסום גבוהות ועסקים רבים לא יכולים למצוא תקציב פנוי להשקיע בפרסום בגוגל, פייסבוק, או להפוך את האתר שלהם לחנות דיגיטלית המסוגלת לתמוך בקנייה של מוצרים או שירותים מקוונים.

ארגון OCD-7 החליט לאפשר לבעלי עסקים קטנים פרסום דיגיטלי בגוגל, פייסבוק, וערוצי מדיה נוספים בעלויות מוזלות המשקפות הנחה של עד 50%. ב-OCD-7 מאמינים שצריך לעזור לבעלי עסקים קטנים לשרוד את המשבר על ידי שיתוף פעולה והורדת עלויות הפרסום והשיווק. עסקים רבים נפגעו קשה מהתפרצות וירוס הקורונה. מספרות, חנויות צעצועים, חנויות מכשירי כתיבה, פיצריות, מסעדות, מוסכים, מורים פרטיים, נהגי מוניות, חברות הסעה, משרדי נסיעות, וחברות תעופה, הם רק חלק קטן מרשימה ארוכה של בעלי עסקים שנפגעו כלכלית.

ארגון OCD-SEO תומך בעסקים קטנים על ידי סבסוד עלויות הפרסום. פרסום העסק במיוחד בתקופת המשבר הוא חשוב מאוד. עלויות הפרסום גבוהות ועסקים רבים לא יכולים למצוא תקציב פנוי להשקיע בפרסום בגוגל, פייסבוק, או להפוך את האתר שלהם לחנות דיגיטלית המסוגלת לתמוך בקנייה של מוצרים או שירותים מקוונים.

החלטנו לאפשר לבעלי עסקים קטנים פרסום דיגיטלי בגוגל, פייסבוק, וערוצי מדיה נוספים בעלויות מוזלות המשקפות הנחה של עד 50%. ב-OCD-7 מאמינים שצריך לעזור לבעלי עסקים קטנים לשרוד את המשבר על ידי שיתוף פעולה והורדת עלויות הפרסום והשיווק. עסקים רבים נפגעו קשה מהתפרצות וירוס הקורונה. מספרות, חנויות צעצועים, חנויות מכשירי כתיבה, פיצריות, מסעדות, מוסכים, מורים פרטיים, נהגי מוניות, חברות הסעה, משרדי נסיעות, וחברות תעופה, הם רק חלק קטן מרשימה ארוכה של בעלי עסקים שנפגעו כלכלית.

עוברים למכור אונליין

עסקים חיוניים שנשארו פתוחים מציעים משלוחים והובלה אל בית הלקוח – פתרון מעולה במידה והעסק יכול לעבור למכור את מוצריו בחנות דיגיטלית.
בדף הבית של ארגון OCD-7 יש מבצעים ומידע רב על הנחות שניתן לקבל בתקופת הקורונה במידה ואתם רוצים לפרסם את העסק. לא משנה באיזה עיר אתם גרים, או מה סוג העסק שלכם, תוכלו להתייעץ איתנו בחינם, בוואטסאפ, או בטלפון.
העבירו את העסק לאונליין עוד היום כדי לממש את מלוא הפוטנציאל של העסק גם בתקופה הנוכחית אך גם בטווח הארוך. בנו "חנות דיגיטלית" כמו של אמזון כדי להתאים את עצמכם למצב הנוכחי.
הכנסות העסק שלכם יכולות לצמוח ב-50% אם תעשו את זה נכון. הרווחים שלכם יהיו גבוהים יותר, וכך גם יכולת העסק שלכם להישאר פתוח גם כשכל המתחרים שלכם סגורים.

שימו את העסק שלכם בגוגל.

קמפיין מודעות דיגיטליות במנוע החיפוש של גוגל יכול להגביר את מכירותיכם באמצעות חשיפת המוצרים שלכם למיליוני אנשים בזמן שהם מחפשים בגוגל את שם המוצר.
קמפיין ממומן חושף את המוצר שלכם בדף הראשון לפני תוצאת החיפוש הראשונה.
מה שאומר – חשיפה מקסימלית במקום הכי טוב שיש.
מודעות חיפוש ממומנות מופיעות בתצוגה של מוצרים בכותרת העמוד לצד מוצרים רבים אחרים. אתם בתור מפרסמים יכולים להשתמש בפלטפורמת מודעות ממומנות כדי להשיק קמפיינים שיווקיים בהתאמה אישית. המודעות של גוגל נהנות מיתרון ברור מול פייסבוק – כולם מחפשים בגוגל אחר מוצר או שירות לפני כל מקום אחר.

בחלק גדול מן המקרים הגולשים מחפשים אחר מוצר או שירות כשהם מוכנים לרכוש או קרובים לרכישה – היתרון הגדול הוא חשיפת המודעות שלכם לאנשים שבטוח מעוניינים במוצר או בשירות שלכם. ברשתות החברתיות כמו פייסבוק המודעות שלכם יקבלו חשיפה גם כאשר הגולשים לא בטוח מתעניינים במה שיש לכם להציע – מה שגורר עלויות מיותרות.

לסיכום:
הפרסום הממומן תופס תאוצה גדולה בשנים האחרונות, ואין הרבה בעלי עסקים שלא משתמשים בו. גוגל היא פלטפורמת הפרסום הדיגיטלי הראשונה בגודלה בישראל בשנים האחרונות, והיא ממשיכה להיות הפלטפורמה מספר 1 לפרסום ב-2021. אין זאת הפתעה שעסקי המודעות הממומנות של גוגל מהווים את עיקר ההכנסות שלה.

צרו קשר עוד היום עם יועץ עסקי:
שלחו הודעת וואטסאפ: 058-7-510-510
אימייל: bugs.agency@gmail.com

צור קשר

פוסטים אחרונים

מורה פרטי מסביר לתלמיד

מורה פרטי לקידום אתרים אורגני ברמת גן

גרים ברמת גן? מחפשים מורה פרטי לקידום אתרים אורגני? מצאתם! אם יש לכם עסק או אתר אינטרנט שאתם רוצים לקדם בגוגל אתם צריכים להעביר את האתר תהליך של אופטימיזציה למנועי חיפוש – או קידום אתרים אורגני. עכשיו תוכלו לעשות זאת עם מומחה לקידום אתרים בשיעור פרטי אחד על אחד על פי תוכנית המותאמת אישית במיוחד לכם

המשיכו לקרוא »

10 סיבות לקחת מורה פרטי לקידום אתרים אורגני

מורה פרטי לקידום אתרים אורגני מותאם אישית וניתן ע"י מומחה לשיווק דיגיטלי. השיעורים הפרטיים ניתנים על ידי מורה מחוץ למסגרת של קורס או מכללה. המטרה העיקרית של המורה הפרטי היא לעזור לכל אדם שרוצה להפוך להיות מקצוען בקידום אתרים אורגני להשיג את המטרה שלו, ולממש את הפוטנציאל שלו בזמן הקצר ביותר. מחקרים מראים שתלמידים הנעזרים בשיעורים פרטיים מתקדמים מהר יותר.

המשיכו לקרוא »

7 סיבות מדוע כדאי ללמוד שיווק דיגיטלי בשנת 2022

בטח שמעתם את המונח שיווק דיגיטלי פה ושם. זה הפך להיות נושא חם לאחרונה. ולמה לא בעצם? השיווק הדיגיטלי התפתח בצורה ניכרת בשנים האחרונות במיוחד מאז מגפת הקורונה. גם התרחבות האינטרנט לא עוצרת לרגע. אם תבחרו ללמוד להיות משווקים דיגיטליים תוכלו לקדם עסקים באמצעות מגוון כלים העומדים לרשותכם כמו גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, בלוגים, טיק-טוק ועוד. .

המשיכו לקרוא »

איך לכתוב סיפור הצלחה

העובדה שכולנו רוצים להצליח מעוררת השראה בעיניי. הסיבה העיקרית לכך היא שאנחנו רוצים להרגיש טוב יותר. אין דבר החשוב יותר מאשר להרגיש טוב, ככל שמרגישים טוב יותר – צוברים ביטחון עצמי בחיים האישיים בקריירה וכו'.

המשיכו לקרוא »

חרדות דיכאון וקפיטליזם

"הפרעות נפשיות רבות אינן מבדילות בין מעמד כלכלי חברתי אך עדויות רבות מצביעות על כך שאנשים הסמוכים לאמצע ההיררכיה החברתית סובלים משיעורים גבוהים יותר של דיכאון וחרדה לעומת אלה שנמצאים בחלק העליון או התחתון."

המשיכו לקרוא »

דירוג הדף העסקי בגוגל

"השפעת דירוג הדף העסקי שלכם בגוגל לעסק שלי מושפע ממשתנים רבים, חלקם פשוטים ליישום בשיטת "עשו זאת בעצמכם". ראוי להדגיש כי דף עסקי שחסרים בו פרטי העסק או שלא נבנה כראוי כנראה "יזכה" להתעלמות מצד גוגל"

המשיכו לקרוא »