מורה פרטי לקידום אתרים אורגני בגבעתיים

Picture of אנג'ל

אנג'ל

מומחה SEO, PPC, וכתיבת תוכן.

מורה מומחה לקידום אתרים בגבעתיים לימודים אחד על אחד עם מדריך SEO, אם אתם בעלי עסקים או יזמים צעירים שרוצים לדעת לקדם את העסק לבד או להפוך את הקידום האורגני לקריירה שלכם - הגעתם למקום הנכון! SEO הוא כלי מפתח לכל מי שרוצה להגיע להצלחה בעסקים

מייק מומחה לקידום אתרים בגבעתיים

תוכן עניינים

SEO גורמים המשפיעים על קידום אתרים

שיעור פרטי בקידום אתרים אורגני בעיר גבעתיים

רוצים ללמוד קידום אתרים בגבעתיים?

אם אתם גרים בגבעתיים ואתם רוצים ללמוד קידום אתרים אורגני עם מומחה הגעתם למקום הנכון.

אני מלמד קידום אתרים שנים רבות ועושה זאת עם הרבה סבלנות ובשיטה שבה תוכלו להבין את כל הנושאים הכי מסובכים בקלות. 

מעבר לשיעורים הפרטיים שאני מעביר, אני מקדם אתרים עבור אנשים פרטיים וחברות קטנות וגדולות מכל התחומים. 

צור קשר

היתרונות בלמידה של קידום אתרים אורגני עם מורה פרטי:

אם חשבתם שקל ללמוד קידום אתרים אורגני כי יש הרבה חומר חינמי בגוגל וסרטונים ביוטיוב – מחכה לכם הפתעה, רוב האנשים שמנסים ללמוד קידום אתרים אורגני לבד מגלים בדרך הקשה והארוכה שזה הרבה יותר מסובך ממה שחושבים. 

אמנם יש תאוריה אך כמו בהרבה תחומים כשבאים ליישם את התאוריה למעשה מגלים כמה מורכב יכול להיות לקדם אתר אינטרנט. 

מעבר לידע התאורטי הרב שצריך איש קידום אתרים, הוא גם צריך תכונות אישיות ואופי מתאים, הנה כמה תכונות חשובות שצריך מקדם אתרים:

  • סקרנות
  • יצירתיות 
  • סבלנות 

קידום אתרים זהו תחום דינמי מאוד שמשתנה בקצב מהיר מאוד ומה שרלוונטי היום יכול להיות לא רלוונטי מחר. אם אתם אוהבים ללמוד, לקרוא, ולהשאר רלוונטיים יכול להיות שתסתדרו מאוד בתור מקדמי אתרים.

מקדמי אתרים טובים הם בדרך כלל אנשים סקרנים שרוצים לדעת כל דבר חדש שקשור לעולם הדיגיטל והפרסום המקוון, גם את הפרטים הקטנים וגם דברים שנראים פחות חשובים. 

כמות הידע והחדשות שמגיעות אלינו כל יום מגוגל, פייסבוק, ומומחים היא עצומה, לכן זה לא פשוט לעקוב אחרי כל החידושים בתחום. 

אמרו לכם פעם שאתם יצירתיים?

אם כן, זכיתם. כדי שהאתר שלנו יתקדם בתוצאות החיפוש עלינו לעקוב אחרי הכללים והחוקים של גוגל בנוגע לאתרי אינטרנט.

אמנם חלק מהחוקים והנהלים כתובים במפורש בבלוג של הגוגל אך אלה קווים כלליים בלבד שאינם מלמדים בדיוק איך האלגוריתם של מנוע החיפוש עובד. 

גוגל מדריכים אותנו מה כדאי לעשות – מה הכיוון הכללי, ואולי חשוב יותר, איזה דברים אסור לעשות כדי לא לפגוע בסיכויים של האתר שלנו להתקדם בתוצאות החיפוש. 

כדי להיות מקדמי אתרים מוצלחים עליכם למצוא דרכים יצירתיות לקדם את האתר שלכם משהו שאף אחד לא חשב עליו קודם או משהו שלא הרבה מקדמי אתרים אחרים עושים. 

לגוגל יש אלגוריתם סודי שנותן ציון לכל אתר שנמצא במנוע החיפוש, ועל פי הציון הזה האתרים מדורגים בתוצאות החיפוש. את הפרמטרים החשובים ביותר המשפיעים על קידום האתר בתוצאות החיפוש גוגל שומרים לעצמם ולא מתכוונים לגלות לאף אחד. 

למרות שמקדמי אתרים רבים יגידו לכם שהם יודעים מה הכי חשוב ומה כדאי לעשות כדי שהאתר שלכם יופיע בדף הראשון בגוגל, הם (המקדמים) ברוב המקרים מתבססים על ניסיון קודם ועדיין מדובר בהשערה. 

אישה חושבת על טרנד בקידום אתרים

כדי להיות מקדם אתרים טוב צריך הרבה סבלנות

אולי שמעתם את זה פעם בקשר לנושאים אחרים או לתחומים אחרים, ואני אגיד שזה נכון גם בנוגע לקידום אתרים אורגני. 

השלב הראשון אותו מנסה ליישם כל מקדם אורגני, הוא תהליך של יצירת התנאים הטובים ביותר עבור האתר שהם בונים על מנת שהוא יתקדם בקלות בתוצאות החיפוש של גוגל. אפשר להגיד שזה קצת דומה לזרע שאתם שותלים באדמה עם כל התנאים הבסיסיים כמו אוויר, שמש, מים ועוד.

בתמורה אתם מצפים שיגדל לכם עץ מפואר שייתן לכם בעתיד פירות. עם דגש על המילה בעתיד, כי בזה מסתכם חלק גדול מהעניין – התוצאות יגיעו בעתיד, וכשמדובר ב-SEO העתיד יכול להיות במקרה הטוב מאוד מספר חודשים ובמקרה הלא טוב מעל שנה.

בדרך כלל מקדמי אתרים מתחילים עושים הרבה טעויות כשהם באים לקדם את האתר הראשון ולפעמים גם את השני והשלישי . . מאוד קל לטעות בקידום נכון של אתר אינטרנט. 

הסיבה טמונה בכך שאין הוראות הפעלה מגוגל, אין רשימה שאתם יכולים לעקוב אחריה בדרך להצלחה. מקדמי אתרים פועלים בחשיכה ותוך כדי עבודה הם מגלים מה עובד ומה לא עובד.

אנשי קידום רבים לא בטוחים ב-100% שמה שהם עושים נכון – בניסוח קצת אחר – מקדמי אתרים לא יכולים להבטיח לכם ב100% שהאתר שלכם יופיע בתוצאות הראשונות של העמוד הראשון בחיפוש. 

תתפלאו או לא, אבל זה בדיוק מה שגוגל רוצים, גוגל לא מספקים שירות לקוחות למקדמי אתרים גם לא בתשלום.

כשמקדם אתרים לא מבין משהו הוא צריך להיעזר בבלוגים, פורומים, סרטונים, ועוד מקורות מידע שמתגלים הרבה פעמים כלא אמינים וכתוצאה מזה מבזבזים זמן רב על למידה של נושאים לא רלוונטיים.

צרו קשר עוד היום כדי לתאם שיעור פרט בהודעת וואטסאפ:

058-7-510-510

אימייל: bugs.agency@gmail.com

ניווט באתר לדפים ופוסטים נוספים: