למען עסקים קטנים

אנג'ל

אנג'ל

מומחה SEO, PPC, וכתיבת תוכן.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
אנו פועלים למתן מענה יעיל ומקצועי לצרכים הקריטיים ביותר של קהילת העסקים הקטנים בישראל.

תוכן עניינים

סיוע לעסקים קטנים

העסקים הקטנים במדינת ישראל זקוקים לקול וגוף חזק שייתן להם ייצוג וכוח להמשיך גם במצבים כלכליים קשים יותר. אנו מבינים שכדי להצליח צריך לבנות תוכנית עסקית אפקטיבית שתוכל לענות על צרכי לקוחותינו.
על ידי טיפוח המשאבים וכוח האדם העומד לרשותנו אנו נמשיך בהצלחה במשימתנו בסיוע לעסקים קטנים בעת משבר.

שקיפות והנגשת מידע

שקיפות: אנו פועלים להנגשת נתונים ומידע אודות תוכניות ופעילויות ממשלתיות למען עסקים קטנים.
שקיפות והנגשת מידע עסקי תעזור לבעלי עסקים בעת משבר עסקי או בזמן שבית העסק עומד לפני סגירה עקב קשיים כלכליים.
שיתוף פעולה: משפרים את שיתוף הפעולה בין כל העסקים הקטנים והבינוניים בישראל.

פרויקטים למען בעלי עסקים

אנו נוקטים תרבות של קשר פתוח ועוזרים לשקף את אותם עקרונות במשימת הליבה של הסוכנות שלנו.

לאורך השנים יזמנו פרויקטים רבים למען בעלי עסקים חדשים; עם זאת, המאמץ החשוב ביותר שלנו, ויוזמת הדגל שלנו, קשור בטיפוח שיתוף פעולה פורה בין עסקים חדשים כך שנרוויח מהמחשבות והדעות שלהם בתחומים רבים.

הסוכנות שלנו כאן למען יזמים ועסקים קטנים באמצעות חדשנות ויצירת תוכניות ויוזמות חדשות.

המשימה שלנו

מיקוד אסטרטגי: אנו מסייעים לישראלים בפתיחת עסקים על ידי מתן משאבים וכלים, כולל גישה למימון והלוואות; הזדמנויות במכרזים; או באמצעות חינוך ליזמות;
מאמצינו לסייע ליזמים ובעלי עסקים קטנים הם קריטיים במיוחד בתקופה קשה זאת עבור כלכלת ישראל. לאורך ההיסטוריה של ישראל, עסקים קטנים מילאו תפקיד מוביל כמניע לצמיחה כלכלית ויצירת מקומות עבודה.
למעשה, מאות אלפי ישראלים מועסקים על ידי עסק קטן. כמו כן, בעשור האחרון, עסקים קטנים יצרו אחוז גדול מהמשרות החדשות במגזר הפרטי.
כדי לעמוד במשימה שהצבנו לעצמנו אנו מקצים משאבים רבים לתמיכה ועידוד יזמים ובעלי עסקים קטנים ללמוד שיווק דיגיטלי כדי לקדם את העסק בגוגל, וברשתות החברתיות.

צמיחת עסקים ויצירת מקומות עבודה

מדינת ישראל וגופים שונים העמידו קרן הלוואות ומימון של מיליוני שקלים עבור עסקים קטנים ובינוניים עם דרישה לערבויות קטנות יחסית.

חיזוק האפקטיביות של משאבי ההשכלה, הייעוץ וההדרכה היזמיים שלנו על ידי התמקדות בלימודי שיווק דיגיטלי.
שיווק דיגיטלי תואם את צורכיהם של העסקים הקטנים מפני שהוא מאפשר צמיחה גבוהה בעלויות נמוכות יחסית.

יוזמת הדגל

בשנת 2022 אנו בסוכנות מציעים אתר אינטרנט יוצא דופן עבור בעלי עסקים קטנים.
העידן שאחרי מגפת הקורונה:
מגפת הקורונה סיפקה חומר רב למחשבה עבור בעלי עסקים קטנים שעד היום לא חשבו שיש להם צורך באתר אינטרנט המשמש גם חנות וירטואלית.
מתוך הבנת צרכי המשק העדכניים, אנו בסוכנות מתכננים לשפר את אתריהם של אלפי עסקים כדי להפוך אותו למרכזי יותר במכירות וקידום העסק.
האתרים החדשים יכללו כלים מקוונים המספקים שירותים ומידע בצורה יעילה יותר, ומאפשרים לבעלי עסקים קטנים לקבל גישה לכלים הדרושים להם כדי להניע התאוששות כלכלית ולייצר ולשמור על מקומות עבודה.

צרו קשר עוד היום עם יועץ עסקי:
שלחו הודעת וואטסאפ: 058-7-510-510
אימייל: bugs.agency@gmail.com

צור קשר

פוסטים אחרונים

10 סיבות לקחת מורה פרטי לקידום אתרים אורגני

מורה פרטי לקידום אתרים אורגני מותאם אישית וניתן ע"י מומחה לשיווק דיגיטלי. השיעורים הפרטיים ניתנים על ידי מורה מחוץ למסגרת של קורס או מכללה. המטרה העיקרית של המורה הפרטי היא לעזור לכל אדם שרוצה להפוך להיות מקצוען בקידום אתרים אורגני להשיג את המטרה שלו, ולממש את הפוטנציאל שלו בזמן הקצר ביותר. מחקרים מראים שתלמידים הנעזרים בשיעורים פרטיים מתקדמים מהר יותר.

7 סיבות מדוע כדאי ללמוד שיווק דיגיטלי בשנת 2022

בטח שמעתם את המונח שיווק דיגיטלי פה ושם. זה הפך להיות נושא חם לאחרונה. ולמה לא בעצם? השיווק הדיגיטלי התפתח בצורה ניכרת בשנים האחרונות במיוחד מאז מגפת הקורונה. גם התרחבות האינטרנט לא עוצרת לרגע. אם תבחרו ללמוד להיות משווקים דיגיטליים תוכלו לקדם עסקים באמצעות מגוון כלים העומדים לרשותכם כמו גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, בלוגים, טיק-טוק ועוד. .

איך לכתוב סיפור הצלחה

העובדה שכולנו רוצים להצליח מעוררת השראה בעיניי. הסיבה העיקרית לכך היא שאנחנו רוצים להרגיש טוב יותר. אין דבר החשוב יותר מאשר להרגיש טוב, ככל שמרגישים טוב יותר – צוברים ביטחון עצמי בחיים האישיים בקריירה וכו'.

רעיונות לעבודה מהבית

"ככל שמגפת הקורונה בישראל נמשכת, אנשים רבים חושבים על פתיחת עסק קטן מהבית. יש לי חדשות עבורכם – ניתן לייצר כסף בתקופה הזאת בזמן שהרוב מובטלים או סגרו את העסק. דווקא בתקופה הזאת יש לכם זמן ללמוד מיומנות חדשה היכולה לייצר הכנסה מהבית."

מורה פרטי מסביר לתלמיד

מורה פרטי לקידום אתרים אורגני ברמת גן

גרים ברמת גן? מחפשים מורה פרטי לקידום אתרים אורגני? מצאתם! אם יש לכם עסק או אתר אינטרנט שאתם רוצים לקדם בגוגל אתם צריכים להעביר את האתר תהליך של אופטימיזציה למנועי חיפוש – או קידום אתרים אורגני. עכשיו תוכלו לעשות זאת עם מומחה לקידום אתרים בשיעור פרטי אחד על אחד על פי תוכנית המותאמת אישית במיוחד לכם