איך ללמוד קידום אתרים אורגני לבד ב-2024?

Picture of אנג'ל

אנג'ל

מומחה SEO, PPC, וכתיבת תוכן.

אני אספר לכם מזה קידום אתרים אורגני ואיך הוא יכול לשפר את כמות הגולשים באתר שלכם. הנה הסבר כללי על איך ומה אפשר לעשות

תוכן עניינים

אתם רוצים להפוך להיות מומחים לקידום אתרים אורגני?

מה זה קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני הוא תהליך רב שלבי שמטרתו לבצע אופטימיזציה למנועי חיפוש באופן כללי – אך בשנת 2024 אנו עדיין עם מנוע חיפוש חשוב 1 – גוגל.

תכנון מקדים – קידום האתר שלכם הוא פרויקט המורכב מכמה נושאים או תחומים הפועלים יחד כדי לתת לאתר שלכם יתרון במנוע החיפוש על פני אתרים אחרים.

מה התוכן שאתם מתכוונים לכתוב באתר?

דברים שאתם כותבים באתר שלכם יעזרו לגוגל להבין מהו נושא האתר ועל מה הוא מדבר. כך גוגל ידע למקם את האתר במקום הנכון כשמישהו יחפש ביטוי כלשהו.

מחקר מילות מפתח

יכול להיות שתדעו לזהות באופן אינטואיטיבי באיזה מילות מפתח כדאי להשתמש כי אתם מכירים ממש מקרוב את הנושא ואתם מקצוענים בתחום. אם זה תחום שאינכם מבינים בו תצטרכו להיעזר בכלים שונים על מנת להגיע לביטויים המתאימים שצריך להשתמש בהם. המטרה של כל מילת מפתח היא להפוך את האתר שלכם לכזה שיודע לתת תשובה לכל שאלה שהגולשים מחפשים.

אתם רוצים שהאתר שלכם ידורג במקום טוב בגוגל?

חשוב שתדעו קודם כל שזהו תהליך שיכול לקחת זמן, כמה זמן? תלוי בנושא האתר והביטוי אותו אתם מנסים לקדם – וזה בתנאי שכל תהליך הקידום מתבצע נכון.

קישורים נכנסים לאתר שלכם

 קישורים נכנסים הם קישורים מאתרים אחרים המפנים את הגולשים לאתר שלכם. ככל שיש לכם יותר קישורים נכנסים, כך דירוג האתר שלכם יהיה גבוה יותר בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים.

ללמוד טכניקות קידום אתרים בסיסיות לבד

לדעתי אתם יכולים ללמוד קידום אתרים לבד אבל אתם חייבים הבנה בסיסית ב –
1. איך עובד אתר אינטרנט
2. מה ההגיון העומד מאחורי מנוע חיפוש כמו גוגל

אתם חייבים לדעת שקידום אתרים לוקח זמן, למידה, והתמדה.

איך מתחילים?

אחת הטכניקות הפשוטות ביותר ליישום היא כתיבת מאמרים לאתר או כתיבת תוכן לאתר. מזה אומר? נניח שהאתר שלכם עוסק בתחום המוניות, אתם תרצו שיהיה כמה שיותר תוכן המסביר על מוניות ואולי גם נושאים הקשורים לענף המוניות. – המאמרים צריכים מעניינים ולהעביר לקורא מידע.

מה לא לעשות? בשום אופן לא לכתוב מאמרים רק כדי למלא את העמוד במילות מפתח הקשורות לנושא שבו האתר שלכם עוסק. אם תנסו למלא את העמוד בקטע תוכן שאינו מעביר מידע או מסר המאמר שלכם לא ידורג טוב בגוגל.

יש לכם גישה לניהול האתר שלכם?

אם האתר שלכם בנוי במערכת יחסית פשוטה כמו WIX – היכנסו לדשבורד הניהול של האתר שלכם, גשו לכרטיסיה שכתוב עליה "פוסטים" ופתחו דף חדש, שם תוכלו לכתוב את המאמר שלכם כדי שגוגל יסרוק אותו וימקם אותו בתוצאות החיפוש.

אם אתם רוצים לראות תוצאות יותר מהירות יחסית אני ממליץ להוסיף לאתר לפחות 2-3 מאמרים כל שבוע – קחו בחשבון שזאת המלצה כללית מבלי לדעת בדיוק מה נושא האתר שלכם וכמה תחרותית מילת המפתח בה אתם רוצים להיות מדורגים בתוצאות החיפוש של גוגל.

אם אתם נתקלים בקושי להתחיל תוכלו להתייעץ עם מורה פרטי שהוא מומחה לקידום אתרים אורגני ושיווק דיגיטלי. 

צרו קשר עוד היום עם יועץ עסקי:
שלחו הודעת וואטסאפ: 058-7-510-510
אימייל: bugs.agency@gmail.com

פוסטים אחרונים